Godzina otwarcia: Poniedziałek - Piątek od 9:00 - 19:00


Image

Gabinety stomatologiczne
Art Dent – o nas

Działamy już od 1996 roku

Nasze gabinety stomatologiczne mieszczą się w województwie śląskim. W pobliżu gabinetów dostępne są duże parkingi miejskie . Ponadto nasze gabinety znajdują się na parterze, co jest ułatwieniem dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych. Dysponujemy rentgenem (RTG), który jest bezpłatny dla naszych pacjentów. Posiadamy również swoją pracownię protetyczną, co pozwala nam w ekspresowym tempie wykonać wszystkie prace z zakresu protetyki stomatologicznej. Cena ustalona z lekarzem stomatologiem nie ulega zmianie, jak również nie pojawiają się żadne dodatkowe , ukryte koszty.

Nie trzeba umawiać się na wizyty. Przyjmujemy "na bieżąco" Jeśli ktoś ma problemy z zębami, przychodzi i zostaje przyjęty w tym samym dniu.

Informacje o klinice stomatologicznej Art Dent

Naszą klinikę stomatologiczną na rynku wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, kompetencja i najwyższa jakość usług. W swojej pracy sukcesywnie łączymy fachowość oraz bogate doświadczenie poparte kompleksową wiedzą medyczną. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę. Staramy się przekonywać naszych pacjentów, że ważne jak systematycznie leczenie zębów oraz dbanie o nie na co dzień. Tylko dzięki systematycznym kontrolom stanu zdrowia jamy ustnej u stomatologa Pacjenci mogą ograniczyć ryzyko chorób uzębienia. Wczesne wykrycie wszelkich zmian chorobowych w jamie ustnej to również większa szansa na szybsze i mniej kosztowne wyleczenie. Dbając całościowo o pacjenta, oferujemy kompleksowe leczenie. Dzięki nowoczesnej diagnostyce możemy zaproponować optymalny plan leczenie. Wszystkie zabiegi prowadzą profesjonalni lekarze z wieloletnim doświadczeniem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyposażone gabinety z nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Image

Radiowizjografia RVG jest najnowocześniejszą technologią wykonywania rentgenów zębów.

Zdjęcia tego typu są bardzo dokładne, specjalista może dzięki nim potwierdzić albo wykluczyć choroby zębów czy wady zgryzu. Czy radiowizjografia RVG jest bezpieczna? Aparat do radiowizjografii RVG ma wielokrotnie zmniejszone promieniowanie, niż w starych, tradycyjnych aparatach, dzięki temu stomatolog może wykonywać kilka zdjęć w czasie jednego zabiegu. Mimo większej ilości zdjęć pacjent otrzyma mniejszą dawkę szkodliwego promieniowania niż podczas wykonania jednego zdjęcia rentgenowskiego. Sensor wykonany jest z materiału, który doskonale dopasowuje się do jamy ustnej pacjenta, w żaden sposób go nie uwierając.
Image
Godziny otwarcia
  • Poniedzialek
  • Wtorek
  • Sroda
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota

Odział Rybnik, ul. Korfantego 4A
Oddział Raciborz - ul. Długa 42