Godzina otwarcia: Poniedziałek - Piątek od 9:00 - 19:00


Blog

Ładny uśmiech = pewność siebie?

W tytule wpisu stawiamy pytanie – czy ładny uśmiech sprzyja zwiększeniu pewności siebie? Czy to nasze uzębienie ma wpływ na nas samych oraz na osoby, które spotykamy? Chodzi nie tyle o samo uzębienie, co o uśmiech! W tym wpisie przekonamy Was, że cieszący oczy uśmiech może przynieść wiele wspaniałych korzyści, nie tylko psychologicznych.

Eksperymenty naukowe a uśmiech

Wiele firm, w tym przykładowo popularny producent past do zębów, zdecydowało się na przeprowadzenie eksperymentów naukowych wyjaśniających, jak uśmiech wpływa na nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. Okazuje się mianowicie, że piękny uśmiech prowadzi do zawiązania lepszych znajomości, sprawia, że jesteśmy postrzegani jako osoby nie tylko miłe, ale i zaradne, a dzięki temu pozytywnie wpływa na nasze własne samopoczucie oraz – w szerszej perspektywie – na nasze poczucie wartości. Eksperymenty te, przeprowadzane także przez media społecznościowe czy aplikacje randkowe, tylko potwierdziły fakt, że osoba uśmiechnięta ma większe szanse na zawiązanie przyjaźni czy na miłość niż osoba poważna czy wyglądające na arogancką.

Stomatologia estetyczna przychodzi na ratunek

Mówiąc o ładnym uśmiechu, nie można nie wspomnieć o higienie jamy ustnej – ta jest absolutną podstawą utrzymania zębów, a więc i uśmiechu w dobrej kondycji. Gdy jednak jest już za późno, zęby się popsuły, zmieniły barwę na żółtą albo powstały w nich braki – z pomocą przychodzi zaawansowana stomatologia estetyczna. Obecnie jest możliwe przywrócenie pięknego uzębienia, a co za tym idzie – ładnego uśmiechu – praktycznie w kilka dni. Nasza klinika oferuje szereg bezbolesnych zabiegów. Przywracają one znakomite samopoczucie oraz zwiększają pewność siebie, co wynika z posiadania godnego pozazdroszczenia uśmiechu.

Pierwsze wrażenie ma znaczenie

Faktem jest, że ładny, szeroki uśmiech może otworzyć przed nami rozmaite możliwości i pomóc wkroczyć nam na różne, korzystne dla nas ścieżki. Czy będzie to rozmowa o pracę, czy randka, a przede wszystkim na co dzień – wszędzie i zawsze piękny uśmiech jest i będzie ceniony. Uśmiechnięta osoba ma powodzenie i zdecydowanie więcej szans na osobiste sukcesy, czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym.


Drukuj  
Image
Godziny otwarcia
  • Poniedzialek
  • Wtorek
  • Sroda
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota

Odział Rybnik, ul. Korfantego 4A
Oddział Raciborz - ul. Długa 42