Godzina otwarcia: Poniedziałek - Piątek od 9:00 - 19:00


*Promocja

METAMORFOZA
W 5 DNI

Wybielanie zębów - metoda nakładkowa ǀ odmień zęby w 5 dni
Więcej informacji

Wybielanie zębów, czyli metamorfoza uzębienia

Metamorfoza uzębienia nigdy nie była taka łatwa. Wystarczy 5 dni w naszym gabinecie, aby całkowicie zmienić i poprawić uśmiech. Wykorzystanie koron protetycznych pozwala na skuteczną korektę kształtu i koloru zębów.

*Promocja

Oferta dla pacjentów 50 plus

Profilaktyka oraz leczenie
Więcej informacji

Nasze działania stomatologiczne mają na celu poprawę komfortu życia osób starszych.

Każdy zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech, bez względu na wiek. Klientom 50+ oferujemy m.in. protezy za pomocą implantów. Taki zabieg stabilizuje protezę, umożliwiając jednocześnie codzienne zabiegi higieniczne.

Image

Stomatologia Art Dent w Rybniku

01.Leczenie Zachowawcze

01.Leczenie Zachowawcze

W naszych gabinetach dentystycznych korzystamy z bezpiecznych i nowoczesnych materiałów kompozytowych. Dzięki temu, nie tylko możemy zaoszczędzić zdrowe tkanki zęba, ale też uzyskać doskonały efekt estetyczny. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie.
02.Stomatologia Estetyczna

02.Stomatologia Estetyczna

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy. Zabiegi stomatologii estetycznej pozwalają osiągnąć efekt pięknego i zdrowego uśmiechu. W naszych gabinetach możemy zaproponować skorzystanie z bogatej oferty zabiegów takich jak wybielanie zębów czy założenie licówek.
03.Protetyka

03.Protetyka

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy.

Wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem to siła, dzięki której leczenie jest skuteczne, a pacjenci zadowoleni.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rybniku i Raciborzu w woj. śląskim. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną i cały czas rozszerzamy nasz zakres usług. Możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem, co sprawia, że świadczymy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Na bieżąco się szkolimy oraz podążamy za najnowszymi trendami w branży. Wykonujemy bezpieczne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne oraz uzupełniamy ubytki i braki w uzębieniu. Leczenie kanałowe nie jest nam straszne i przekonamy pacjentów, że i ten zabieg może być bezbolesny. Nasza bogata oferta koron na zęby (m.in. korony pełnoceramiczne – porcelanowe na cyrkonie i porcelanowe na metalu) oraz mostów protetycznych, zadowoli nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane ze stomatologią i naszymi usługami!

W naszym gabinecie dentystycznym w Rybniku
i Raciborzu można skorzystać również z usług protetycznych.

Obejmuje ona odtworzenie brakujących zębów, poprzez zastosowanie m.in. różnego rodzaju koron, mostów, licówek i protez. Zajmujemy się również metamorfozą uśmiechu, czyli korekcją rozmiaru, kształtu i barwy zębów przy pomocy licówek porcelanowych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie tzw. hollywoodzkiego uśmiechu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, jaki jest dostępny na rynku. Wszystkie zabiegi wykonujemy w przyjaznej atmosferze. W trosce o zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach
. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu najlepszych firm na rynku. Zatrudniamy tylko najlepszych dentystów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Zdrowie Klienta jest dla nas najcenniejsze. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rybniku i Raciborzu.
15 minutowe - Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy na kompleksową konsultację stomatologiczną.

  • Ocena chorób dziąseł
  • Ocena ryzyka próchnicy zębów
  • Ocena zgryzu i równowagi kostnej
Image
Image
Godziny otwarcia
  • Poniedzialek
  • Wtorek
  • Sroda
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota

Odział Rybnik, ul. Korfantego 4A
Oddział Raciborz - ul. Długa 42